Orico Webdesign | Martin Škapa | Služby

Nabídka našich služeb ...

Naše služby

Nabízíme vám služby v oblasti tvorby webových stránek a prezentace vaší firmy či projektu na internetu.

Naše webové aplikace vám pomáhají řešit složité úkoly s lehkostí, šetří váš čas a náklady. Umíme navrhnout a uskutečnit jakékoliv přání. Grafické cítění a smysl pro kompozici nám umožňují tvořit moderní a hezké designy, které podporují vaši značku na internetu. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesnímu rozhledu vám dovedeme poradit a zlepšit vaše internetové podnikání.


Kompletní realizace webu

Tvorba webu v sobě zahrnuje více činností, které na sebe vzájemně navazují a doplňují se. Chcete-li dosáhnout s vaším webem úspěchu, nesmíte podcenit ani jednu z nich.

Na počátku tvorby webových stránek stojí důsledná analýza vstupních požadavků, stanovení cílů a související návrh vhodného řešení.Tato činnost je obzvlášť důležitá, neboť vhodné zacílení zajistí, že vaši návštěvníci budou s nalezenými informacemi a formou spokojení.

Grafický návrh určuje, jak bude stránka vypadat. Jde tedy o barvy, obrázky, pozicování textů nebo laicky řečeno – co kde na stránce je. Grafická předloha stránky se poté kóduje do XHTML a CSS šablon – jejich kvalita určuje přístupnost a použitelnost vašeho webu a ovlivňuje i optimalizaci pro vyhledávače. Dále přichází na scénu programátor. Jeho úkolem je zajistit, že všechny funkce vašich stránek fungují tak, jak mají. Tvorbu a implementaci obsahu má na starost copywrighter, který dokonale ovládá Poslední fází je registrace domény, zajištění hostingu a finální otestování webu. Poté již můžeme přistoupit ke spuštění vašeho webu.

Rádi pomůžeme vám či vaší firmě s webovou prezentací. Začněte s námi spolupracovat, .

Kompletní realizace webu


Navrhování grafiky

Na první pohled se zdá navrhování grafiky snadnou činností, opak je však pravdou. Stejně jako v reálném světě i v oblasti webových stránek platí, že návštěvník dává na první dojem. Úkolem grafika je vytvořit líbivý a moderní design, který zaujme na první pohled. Zároveň musí dbát na to, aby byly všechny prvky vhodně uspořádané a ladily k sobě. Texty musí být dostatečně kontrastní a dobře čitelné. Do této činosti se řadí i návrh uživatelského rozhraní a konkrétních funkčních prvků stránky.

Navrhování grafiky


Kódování XHTML/CSS

Výslednou podobu webové stránky ve vašem prohlížeči určuje zdrojový kód zapsaný značkovacím jazykem XHTML. Soubor grafických prvků lze poté zapsat pomocí kaskádových stylů CSS. Všechny webové stránky jsou vytvořené pomocí těchto jazyků.

Pokud již máte grafiku vašich webových stránek designerem navrženou, .

Kódování XHTML + CSS


Optimalizace pro vyhledávače

Vyhledávače jsou velmi cenným zdrojem návštěvníků vašeho webu a proto musí být vaše stránky co nejlépe nalezitelné. Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je nutnou součástí tvorby webových stránek.

Víme, jak se dělá správné SEO a můžeme vám tyto zkušenosti předat. .

Optimalizace pro vyhledávače


FineCMS = kvalitní publikační systém

Publikační systém je základem každého moderního webu. Jeho úkolem je umožnit snadnou editaci obsahu stránek, optimalizaci pro vyhledávače a zajistit, že vše funguje tak, jak má.

Výhody publikačního systému FineCMS:

  • správa obsahu webových stránek je jednoduchá a šetří váš čas
  • můžete editovat obsah webu z prohlížeče ve vašem počítači
  • můžete přidávat nové stránky na web bez nutnosti naší asistence
  • můžete nahrávat soubory a obrázky na web z vašeho počítače
  • můžete tvořit blogy a psát články všetně funkce komentářů
  • můžete tvořit obrázkové galerie
  • výstupní kód je validní dle W3C standardů
  • systém generuje pěkné URL adresy
  • stránky jsou plně optimalizované pro vyhledávače
  • jsme tu pro vás a v případě nejasností vám pomůžeme

Zjistěte všechny výhody, které FineCMS vašim webovým stránkám přinese. .

FineCMS – publikační systém

Na kvalitě záleží a proto pro naše projekty používáme publikační systém FineCMS.


Programování na míru

Naše webové aplikace vám pomáhají řešit složité úkoly s lehkostí, šetří váš čas a náklady. Všechny naše aplikace šlapou jako hodinky a přitom jsou stále jednoduché a snadno ovladatelné. Umíme navrhnout a uskutečnit jakékoliv vašeho přání.

Sdělte nám vaše požadavky a .

Programování na míru


Konzultace a poradenství

Díky našim znalostem, zkušenostem a profesnímu rozhledu vám dovedeme poradit ve všech oblastech vašich webových stránek. Můžeme provést důkladný průzkum vašeho webu, najít jeho slabší stránky či obtížně použitelné části a poradit vám, jak je vylepšit.

Objevte slabé stránky vašeho webu a napravte je. .

Konzultace a poradenství


Nejnovější reference

Veterinární klinika Na PiketěArchitektka Veronika ŠkapováGullivers Sokol Brno I.Truhlářství Zavadil