Hráči - herní statistiky (shrnutí)

Aktuálně nejste přihlášený, proto vidíte pouze přibližnou ukázku, jak tato stránka vypadá.


Filtr zobrazení

Tabulka

P.JménoTýmSez.TypLigaZ.G.A.B.Tr.Výk.Hvězdy+/-Stř.PPGSHGNechytatelné střelyTak.G [%]Nechytatelné střely [%]Tak. [%]G/ZA/ZB/ZTr./ZHvězdy/ZM.GM.AM.BM.Tre.M.Výk.M.Hvězdy
1Petr PrůchaOrico Wizards25--2937185586.62260112810033001.30.61.90.30.94482153
2Lukáš SlavíkOrico Wizards25--3018365416.60290109310017000.61.21.8014461133
3Oleg NěmecOrico Wizards25--3018133195.73160119310015000.60.410.30.5535111.63
4Marian BosákOrico Wizards25--303222565.58708410004000.10.70.80.20.214419.63
5Guntars PlūdonisOrico Wizards25--3002121155.474071000000000.70.70.50.10442111
6Pavel SmržOrico Wizards25--301161734.904073300015000.40.20.60.10.123319.62
7Jiří DvořákOrico Wizards25--28761394.860057110012000.30.20.50.3021318.60
8Zbyněk JedličkaOrico Wizards25--276713124.97307210008000.20.30.50.40.11233102
9Benedikt BartákOrico Wizards25--23851354.694074200011000.30.20.60.20.222318.72
10Aukusti LaitilaOrico Wizards25--30831124.551044000018000.30.10.40.1011116.11
11Gabriel BartošOrico Wizards25--2911011184.730050100020000.30.40.6012228.70
12Ladislav KynclOrico Wizards25--23371024.46104110007000.10.30.40.10123181
13David DolečekOrico Wizards25--30088164.661035000000000.30.30.5002238.71
14Juraj GúckyOrico Wizards25--2307744.490020000000000.30.30.2002217.10
15Oleg MrázekOrico Wizards25--2313454.230041000020000.10.20.2011126.10
16Gundars JasmīnsOrico Wizards25--711204.50001800006000.10.10.30011106.20
17Alexej MarečekOrico Wizards25--702204.46002000000000.30.300011060
18Samu KalaOrico Wizards25--111207.000020000500011200112070
19Martin GregorOrico Wizards25--710134.410010000010000.100.10.4010116.20
20Ignác KožárOrico Wizards25--801124.46009000000000.10.10.3001116.10
21Samu ŠebekOrico Wizards25--500014.0600700000000000.2000014.30